Vilsofa Baldai

Apie mus

Apie Mus

VILSOFA yra kūrybinga baldų gamybos ir dizaino įmonė, duris atvėrusi dar 2014 metais. Rankomis gaminame ir kuriame minkštuosius baldus, čiužinius bei namų aksesuarus. Sujungiame dizainą, komfortą, rankų darbo kokybę tam, kad keistume namus ir gyvenimus.Vizija

Kurti aukščiausios kokybės ir dizaino rankų darbo baldus Lietuvoje, nedarant kompromisų komforte, dizaine, kokybėje.

Misija

Mūsų misija kurti žmonėms baldus, kuriuose susijungia komfortas, dizainas ir kokybė.

Vertybės

Rankų darbas. Patikimumas. Išskirtinis dizainas.

Grįžimas namo yra vienas gražiausių dalykų dienoje. Namai yra saugumo, komforto, atsipalaidavimo ir kūrybingumo erdvė. Jau daug metų su atsidavimu kuriame baldus, kurie keičia namus, o galiausiai ir gyvenimus
Valerjanas Senkevičius
Direktorius

Komforto Menas

Pažinkite VILSOFA pasaulį ir pajuskite išskirtinį komfortą, reikšmingą poilsį bei miego vertę. VILSOFA – tai ilgalaikė investicija, kuri moka tylius bei prasmingus dividendus iš metų į metus.

Mūsų Pranašumai

IŠSKIRTINIS
DIZAINAS

Su pirmaisiais pieštuko brūkštelėjimai gimsta vientisas, konceptualus baldo dizainas. Autentiškas, išjaustas, išskirtinis.

KOMFORTAS
IR KOKYBĖ

Dizaino brėžiniai keliauja pas projektuotoją tam, kad jis, įvertinęs techninius parametrus, po daugybės valandų sukurtų komfortišką baldą. Visa tai gaminame iš aukščiausios kokybės medžiagų, turinčių kokybės sertifikatus.

RANKŲ
DARBAS

Suprojektavus baldo karkasą, pasitelkiama didelė žmonių komanda: surinkėjai, kalėjai, klijuotojai, siuvimo konstruktoriai, siuvėjai, apmušėjai. Šitaip gimęs komfortiškas baldas, keičia namus ir gyvenimus.

Prenumeruok naujienlaiškius ir gauk 10% Nuolaidą!
Prenumeruokite mūsų naujienlaiškius ir gaukite vienkartinę 10% nuolaidą jūsų krepšeliui.
    Prenumeruoti