Čiužinys Imperial Visco

Čiužinys “Imperial Visco”

Galimi išmatavimai (PxI, cm): 140×200, 160×200, 180×200, 200×200 
Čiužinio aukštis (cm): 23
Kaina nuo:430 EUR

Čiužinys “Imperial Visco” tai modernus ir kokybiškas ortopedinis Multi-pocket spyruoklių sistemos čiužinys, pagamintas Lietuvoje iš aukštos kokybės medžiagų. Norintiems daugiau minkštumo, Jūsų patogumui, viena čiužinio pusė yra padengta specialia viskoelastine medžiaga.

Čiužinio bazę sudaro 7 anatominių zonų Multi-pocket kišeninių spyruoklių sistema, kurios pagrindinis privalumas – tobulas prisitaikymas prie žmogaus kūno dėl tolygaus svorio pasiskirstymo. Šito dėka, yra efektyviai atpalaiduojami raumenys bei stuburas, neužspaudžiami nervai, mažinami kūno dalių tirpimai ir skausmai. Visa tai garantuoja išskirtinį gulėjimo komfortą ir turi teigiamos įtakos geram miegui. Svarbu pabrėžti, kadangi spyruoklės yra nepriklausomos viena nuo kitos, tai ženkliai prailgina čiužinio tarnavimo laiką.

Spyruoklių sistema iš viršaus ir apačios yra apgaubta švelnaus veltinio, kuris sustiprina čiužinio konstrukciją ir yra laidus orui, bei aukštos kokybės, aukšto elastingumo, laidaus orui HR putų poliuretano. Čiužinio užvalkas yra pagamintas iš aukštos klasės audinio.

Vienos čiužinio pusės viršutinis sluoksnis yra padengtas aukštos kokybės, specialia, orui pralaidžia viskoelastine medžiaga, kuri reaguoja į kūno šilumą ir spaudimq, todėl puikiai prisitaiko prie individualių žmogaus kūno formų, atpalaiduodama raumenis.

Bendra Imperial sudėtis nulemia čiužinio tvirtumą ir elastingumą bei garantuoja ypatingai komfortišką poilsį ir kokybišką miegą.