1. Paskirtis
  Mūsų UAB “Vilsofa” gamykloje gaminami minkšti baldai yra skirti sėdėjimui ir gulėjimui įrengtose ir šiltose patalpose.
 2. Šviesa
  Minkšti baldai neturi būti eksploatuojami tokiose vietose, kur patenka tiesioginiai saulės spinduliai, kurie gali lemti baldų apmušalų išblukimą bei spalvų pokyčius.
 3. Temperatūrosrežimas
  3.1 Kad baldai Jums tarnautų ilgiau, rekomenduojama patalpos oro temperatūra turėtų būti tarp +10 C° ir +25 C° laipsnių.3.2 Atstumas nuo šilumos šaltinio iki baldo turėtų būti ne mažesnis kaip 50 centimetrų.3.3 Saugokite baldus nuo susilietimų su karštais objektais ir ilgalaikio spindulių poveikio, kurie gali įkaitinti baldo paviršių. Staigūs temperatūros pokyčiai gali rimtai pažeisti visą baldą arba jo dalį.
 4. Drėgmė
  Minkšti baldai turėtų būti ekploatuojami patalpose, kuriose drėgmės lygys palaikomas tarp 50% ir 70%. Nerekomenduojama ilgą laiką išlaikyti drėgnas arba sausas oro sąlygas. Staigūs drėgmės pokyčiai turi neigiamą įtaką baldui ir jo elementams.
 5. Eksploatacija
  5.1 Minkšti baldai turi būti statomi ant lygaus paviršiaus ir pilnai liestis su grindimis visomis kojelėmis.5.2 Draudžiama sėdėti ant baldų porankių bei nugarėlių, šokinėti bei supuotis. Krūvis turi būti paskirstomas tolygiai ir neviršyti normų.5.3 Patalynės dėžė yra skirta tik patalynei saugoti.5.4 Reikia laikytis saugumo taisyklių išlankstant ir sulankstant transformacijos mechanizmus. Norėdami atidaryti ar uždaryti pakeliamąjį mechanizmą, traukite ties centru.5.5 Perstatydami baldus, pakelkite juos į tam tikrą aukštį, kad nesiliestų su grindimis. Nestumdykite.5.6 Perstatydami baldus, laikykitės už apatinės rėmo dalies. Draudžiama perkelinėti baldus laikantis už porankių.

  5.7 Draudžiama braižyti bei liesti baldų paviršius su aštriais objektais.

  5.8 Nesilieskite prie šviesių minkštų baldų audinių su drabužiais, kurie yra linkę dažyti.

  5.9 Saugokite minkštuosius baldus nuo naminių gyvūnų, kadangi jie gali pažeisti baldų apmušalus bei kojeles.

  5.10 Baldus reikėtų reguliariai vėdinti, siurbti ir valyti tam skirtomis priemonėmis.

  5.11 Nenaudokite agresyvių ir stiprių chemikalų arba naftos produktų turinčių valymo priemonių.

  5.12 Kiekvienas baldas turi savo svorį, todėl pasirūpinkite papildoma apsauga, kad išvengtumėte atramų, mechanizmų bei kitų detalių žymių ant grindų.

 

Atsiradusiems defektams dėl aukščiau pateiktų taisyklių nesilaikymo – garantija netaikoma!

Prenumeruok naujienlaiškius ir gauk 10% Nuolaidą!
Prenumeruokite mūsų naujienlaiškius ir gaukite vienkartinę 10% nuolaidą jūsų krepšeliui.
  Prenumeruoti